MERIVUS

Out of stock
MERIVUS – 5 cm dvipusis antčiužinis iš orui laidaus Clima latekso. Pasitiesę antčiužinį ant lovos ar čiužinio pajusite, kaip pagerėja miego kokybė ir dingsta susikaupusi įtampa.
179,00 EUR
Su mokesčiais
Dydis
Kiekis

MERIVUS – 5 cm dvipusis antčiužinis iš orui laidaus Clima latekso ir atvirų porų padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinio.

Toks skirtingų medžiagų derinys antčiužinį daro itin elastingu ir nepaprastai patogiu miegančiajam. Pasitiesę antčiužinį ant senos sofos-lovos, minkšto kampo ar čiužinio pajusite, kaip pagerėja miego kokybė ir dingsta susikaupusi įtampa.

Antčiužiniu galite paaukštinti ar pakietinti miego pagrindą, be to jis išlygina nelygumus ir tarpus bei prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Be to, antčiužinis gali būti naudojamas ir kaip papildoma priemonė čiužiniui apsaugoti

Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas antčiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti maksimalią higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 ºC temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Antčiužinio aukštis su užvalkalu – apie 5 cm.

check Product added to compare.