Akcija

ROMENA

Out of stock
ROMENA – spyruoklinis čiužinys, išsiskiriantis savo sudėtyje esančiu natūraliu kokoso pluoštu, kuris suteikia čiužiniui kietumo ir stabilumo. Tai dvipusis čiužinys, kuris, priklausomai nuo pasirinktos pusės, gali būti kietesnio arba minkštesnio miego pagrindu. Kokoso pluoštas yra išskirtinai laidus orui ir standus, taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti.
489,00 EUR
440,10 EUR Sutaupote 10%
Su mokesčiais
Dydis
Kiekis

ROMENA – spyruoklinis čiužinys, išsiskiriantis savo sudėtyje esančiu natūraliu kokoso pluoštu, kuris suteikia čiužiniui kietumo ir stabilumo.

Čiužinio ypatybės:

  • pasižymi antibakterinėmis savybėmis;
  • universalus, dvipusis čiužinys su galimybe pasirinkti kietesnę arba minkštesnę pusę;
  • pralaidus orui;
  • išskirtinai tvirtas ir elastingas;
  • su nusegamu ir skalbiamu užvalkalu.

Čiužinio ROMENA branduolys yra iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis.

Tai dvipusis čiužinys, kuris, priklausomai nuo pasirinktos pusės, gali būti kietesnio arba minkštesnio miego pagrindu. Viena, kietesnė pusė yra iš 1,2 cm kokoso pluošto ir 3 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR sluoksnio. Kokoso pluoštas yra išskirtinai laidus orui ir standus, taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas. Kita, šiek tiek minkštesnė čiužinio pusė padengta 3 cm padidinto elastingumo putų poliuretanu HR. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.

Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m² ir apsauginiu sluoksniu. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu. Užvalkalo audinį galima rinktis iš trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos ar impregnuoto Aloe Vera ekstraktu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.

check Product added to compare.