NORA

Out of stock
NORA – dvipusis spyruoklinis čiužinys, suteikiantis taisyklingą atramą ir puikiai prisitaikantis prie kūno formų. Tai universalus vidutinio kietumo čiužinys, kurį galima naudoti iš abiejų pusių. Užvalkalas pagamintas iš žakardinio audinio.
269,00 EUR
Su mokesčiais
Dydis
Kiekis

NORA – dvipusis spyruoklinis čiužinys, suteikiantis taisyklingą atramą ir puikiai prisitaikantis prie kūno formų.

Čiužinio ypatybės:

  • ergonomiškas;
  • tolygiai paskirstantis kūno svorį;
  • pralaidus orui;
  • neperduoda judesių;
  • su nusegamu ir skalbiamu užvalkalu.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Pocket) spyruoklių. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui judesys nepersiduoda kitam. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, tokiu būdu jos neturi tiesioginio sąlyčio taškų, kas leidžia čiužiniui išlikti begarsiu. Iš abiejų pusių čiužinį dengia putų poliuretano lakštai.

Tai universalus vidutinio kietumo čiužinys, kurį galima naudoti iš abiejų pusių. Rekomenduojama čiužinį 2–3 kartus per metus apversti, kad labiausiai įdumbančios vietos grįžtų į pradinę padėtį ir užtikrintumėte kokybišką ir patogų miegą.

Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.

Užvalkalas pagamintas iš žakardinio audinio. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 19 cm.

check Product added to compare.